2020 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Bilgilendirme Notu

Vizyon ve Misyonumuz

Çimentaş şirketler topluluğu, ürünlerinde liderliği hedefleyen, her iş sürecinde sürekli kalite peşinde olmanın başarının anahtarı olduğuna inanan, pazarda dinamik ve sürekli yeni fırsatlar arayan, çalışanlarına, hissedarlarına ve faaliyette bulunduğu bölgelerdeki topluluklara katkı sağlamaya önem veren, sürdürülebilir büyümeye inanan ve bunu başarmak için çalışan, çeşitliliğin kendisini güçlü kılan bir unsur ve temel bir değer olduğuna inanan bir Gruptur.

VİZYONUMUZ

Pazardaki benzersiz konumumuzu ürün segmentasyonu ve iş çeşitlendirmesi ile korumak istiyoruz. Sürdürülebilir büyüme kabiliyetine sahip, çevreye saygılı ve yerel topluluklarla bütünleşmeyi teşvik eden çevik organizasyonumuzla değer yaratmak istiyoruz.

MİSYONUMUZ

Büyümemizi ürünlerimizde Pazar liderliği ve iş süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi yoluyla geliştiriyoruz. Güçlü uzmanlığımız ve ekiplerimiz uyumu sayesinde en iyi fırsatları yakalamak üzere dinamik bir şekilde çalışıyoruz.

Organizasyonumuz içinde faaliyet gösterdiği bölgenin bir parçası olarak değerini artırıyor ve karşılıklı fayda sağlıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

DİNAMİZM

En iyi fırsatları görmek ve yakalamak için ileriye bakıyoruz. Dinamik ve esnek olmak, bizi pazarda benzersiz kılan ve müşterilerimizin taleplerini hızla karşılamamızı sağlayan özelliktir.

KALİTE

Ürünlerimizin kalitesini daha da geliştirmek için sürekli çalışıyor ve buna yatırım yapıyoruz.

İNSAN DEĞERİ

Çalışanlarımızla ve paydaşlarımızla uzun soluklu ilişkiler kuruyoruz. Grup ile birlikte çalışan herkesin liyakatinin ve becerilerinin farkında olmanın sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz.

ÇEŞİTLİLİK VE KAPSAYICILIK

Çeşitliliği ve kapsayıcılığı büyük bir zenginlik sayıyoruz. Her gün her biçimiyle ve her ifade şekliyle çeşitliliği teşvik ederek çalışıyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Çevreye saygı duymadan başarılı olunamayacağına inanıyoruz. İçinde yaşadığımız ve çalıştığımız topluluklara karşı sorumluluk taşıyoruz. Varlıklarımızı korurken çevreyi ve doğal kaynakları korumayı da unutmuyoruz.

İzmir Çimento Fabrikası Türk A.Ş.
Egemenlik Mahallesi Eski Kemalpaşa Caddesi No:4B Işıkkent Bornova İzmir/TÜRKİYE +90 (232) 472 10 50 | info@cimentas.com
Trakya Çimento Fabrikası
Sinanköy Mevkii Lalalpaşa – EDİRNE +90 (284) 323 11 04 | info@cimentas.com
Elazığ Çimento Fabrikası
Kızılay Mah. Kazım Karabekir Cad. No:12 ELAZIĞ +90 (424) 224 39 21 | info@cimentas.com
Kars Çimento Fabrikası
Merkez Bozkale Köyü Mevkii 36210 KARS +90 (474) 242 62 30 (6 Hat) | info@cimentas.com