2020 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Bilgilendirme Notu

İnsan Kaynakları

Grubumuz, sektördeki güçlü ve öncü konumunu istikrarlı bir biçimde koruyan ve geliştiren, çalışanlarına, iş ortaklarına ve paydaşlarının beklentilerine değer veren, değişime açık, uluslararası bir şirketler topluluğudur.

Çimentaş Grubu, tüm çalışanlarının grup değerlerine bağlı ve Çimentaş Grubunun bir ferdi olmaktan onur duyduğu motive edici bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlamaktadır.

Grup, kaynaklarını verimli kullanan, çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında hassas, kalite standartlarına uyumlu, çalışanlarının fikir ve geribildirimlerine önem vermenin ötesinde, onların yaratıcılığından güç alan ve bunu insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmanın temeli olarak gören bir İnsan Kaynakları Politikası yaklaşımına sahiptir.

Çimentaş Grubu, yaklaşık 1000 çalışanıyla istihdama ve her yıl girdiği kurumlar vergisi sıralamasıyla da ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan bir topluluktur.

Topluluğumuz, çeşitlilikten zenginlik doğacağının bilincinde ve buna yönelik politikalarıyla sektörde aranan ve tanınan bir organizasyondur. Grup, 5 kıta, 18 ülkede operasyonları bulunan, toplamda 11 çimento fabrikası, 31 terminal, 105 hazır beton ve 3 atık bertaraf tesisi, uluslararası 2 AR-GE merkezi ve 3700 çalışanı olan uluslararası bir organizasyonun şiar edindiği bu anlayışın Türkiye’deki temsilcisi olarak çalışanlarını başarısının en önemli unsuru olarak görmektedir.

Çimentaş kişisel gelişime ayırdığı zaman ve verdiği desteği, iş kültürünün gelişmesi, yaratıcı ve inovatif iş yapma biçimlerinin benimsenmesi, birey yetkinlik ve potansiyelinin artırılması için vazgeçilmez bir araç olarak görmektedir. Bu nedenle, çalışanlarını sadece mevcut deneyim ve yetkinlikleriyle değil, aynı zamanda potansiyelleriyle de değerlendirmeyi istihdam politikasının ana gayesi olarak belirlemiştir.

Çimentaş 1950’den bu yana hem bir okul ve hem de sektörde pek çok yeniliğin lideri olarak ekol olarak kabul edilmektedir. Çimentaş okulu, sektöre sayısız profesyonel yetiştirmiş ve yetiştirmeye devam etmektedir.

Etik Kurallar

Bize Katılın

Başvurabileceğiniz aktif iş ilanlarımıza aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

İş ilanları için tıklayın

Şirketimize başvuru yapmak için lütfen özgeçmişinizi hr@cimentas.com adresine gönderiniz.

İzmir Çimento Fabrikası Türk A.Ş.
Egemenlik Mahallesi Eski Kemalpaşa Caddesi No:4B Işıkkent Bornova İzmir/TÜRKİYE +90 (232) 472 10 50 | info@cimentas.com
Trakya Çimento Fabrikası
Sinanköy Mevkii Lalalpaşa – EDİRNE +90 (284) 323 11 04 | info@cimentas.com
Elazığ Çimento Fabrikası
Kızılay Mah. Kazım Karabekir Cad. No:12 ELAZIĞ +90 (424) 224 39 21 | info@cimentas.com
Kars Çimento Fabrikası
Merkez Bozkale Köyü Mevkii 36210 KARS +90 (474) 242 62 30 (6 Hat) | info@cimentas.com